Trening EMS (Elektrostymulacja Mięśni)

Ujrzyj, na czym polega instruktaż, dzięki któremu działają wszystkie muskuły - również te zawiłe do wyćwiczenia! Trener osobowy i założyciel SMARTGYM, absolwent AWFiS, certyfikowany trener EMS. Wpadasz dzięki trening przy porze lunchu, a wychodzisz odświeżony jak i również pełen siły na resztkę dnia! Instruktaż EMS opiera się na stymulacji mięśni szkieletowych impulsem elektrycznym stałym bądź zmiennym rozmaitej częstotliwości. EMS umożliwia udoskonalenie wyglądu figury i wydolności organizmu obok maksymalnej gospodarności Twojego periodu.

Tani trening EMS tym czasie możemy się rzeczywiście zmęczyć, ponieważ półgodzinne trening z EMS odpowiadają kilkunastu godzinom spędzonym na siłowni. Fani instruktażu z elektrostymulacją twierdzą, iż jest to dzisiejszy i bardzo efektywny środek ćwiczeń, który szybko jak i również bezboleśnie zapewnia świetne wyniki. Urządzenie markowy XBody NewaveTM zbudowane wydaje się być z towarów najwyższej klasy, przy użyciu najnowocześniejszych technologii przemysłowych.

EMS to nic odmiennego jak elektrostymulacja mięśni, jaką od lat bez problemu stosuje się w sporcie wyczynowym jak i również fizjoterapii. Instruktaż EMS dzierży jeszcze tą przewagę, iż podczas jego zaangażowane będą właściwie wszelkie partie muskułów, co wydaje się niewykonalne w trakcie tradycyjnego instruktażu. Największe na ziemi Targi Fitness&Wellness FIBO 2016 należały polski do Miha Bodytec, germańskiego producenta, lidera branży EMS.

W jedynie 20 minutek Twój instruktor personalny wykona trening EMS, który doniesie Twojemu ciału ponad 150 razy większą ilość skurczów muskułów niż w czasie standardowego instruktażu. EMS to elektrostymulacja muskułów stosowana od wielu lat w fizjoterapii, wykorzystywana po sporcie jak i również medycynie estetycznej. EMS (Electrical muscle stimulation) to elektrostymulacja mięśni, jaka stosowana wydaje się z powodzeniem po sporcie a także fizjoterapii.

O ile jednak preferujesz, aby notatka podczas instruktażu była zorientowana wyłącznie dzięki Tobie a mianowicie wybierz instruktaż indywidualny. To, co niegdyś było osiągalne jedynie na latach tworzenia ciężkich instruktaży na siłowni, teraz ulokowany jest w zasięgu możności każdego z nas! Wraz z nami instruktaż stanie się błogim doświadczeniem jak i również pozwoli weselić się dużo lepszymi efektami aniżeli po zwykłych ćwiczeniach w siłowni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *